Şirketimiz

Firmamız, çeşitli gıda üretimlerinden edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında anahtar teslimi gıda üretim tesisleri kurmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında teslim ettiğimiz çok sayıda tesis, müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Hizmetlerimiz arasında proje danışmanlığı, anahtar teslim tesis kurulumu, ürün geliştirme ve reçete hazırlanması yer almaktadır.

Anahtar teslim projelendirmelerimizde bünyemizde üretimini
yapmadığımız makina ve ekipmanları, çözüm ortaklığı yaptığımız
yurt içi ve yurt dışı firmalar üzerinden temin etmekteyiz.

Firmamız, kurulum sonrası servis ve yedek parça hizmetini en kısa
sürede müşterilerine sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Tesis Yerleşimi

Frumak Makine olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda, ihtiyaç duyulan makineleri ve komple tesis kurulumunu anahtar teslim projeler halinde sunmaktayız.

Ürün Geliştirme & Reçete Hazırlama

Frumak Makine, müşterilerinden gelen talep üzerine, kurmuş olduğu tesislerde ürün geliştirme ve reçete hazırlama konusunda tecrübelerine dayalı olarak danışmanlık desteği vermektedir.

Satış Sonrası Hizmet ve Yedek Parça

Frumak Makine, kurulumunu yapmış olduğu makina ve tesislerin satış sonrasında talep edilen servis hizmetlerini ve yedek parça desteğini müşterilerine sunmaktadır.

Otomasyon

Frumak Makine, minimum işgücüne dayalı tesis kurulumunu ön planda tutarak müşterilerine ekonomik kazanımlar sağlama gayretindedir. Bu bağlamda makina tesis kurulumunda otomasyon sistemlerini ön planda tutmaktadır.