Image

.

 


 

MyFRUMAK  

 


 

REQUESTS  
Reçel üretiminin temelinden gelen FRUMAK, Reçel Üretim hattı başta olmak üzere Meyve İşleme ile ilgili genel olarak tüm proseslerin profesyönelliğini müşterilerine hissettirmektedir.
Meyve İşleme ve diğer üretim prosesleri ile ilgili olarak makine üretiminin yanı sıra tüm personellerine eğitim vermiş ve her bir personelin gıda üretimi ile ilgili mutlaka teorik ve pratik olarak bilgisi mevcuttur.
FRUMAK, müşterilerine vermiş olduğu değeri personellerine de gösterip, sosyal ve manevi imkanlar ışığında bir aile olmayı hedeflemiştir. Kurumsallığın yanı sıra bir aile olabilmeyi başarmış olan FRUMAK, bu enerjiyi mutlaka müşterilerine de hissettirmektedir.
Mühendislik Departmanı kadrosuna dahil olan mühendislerinin, üretimden gelen firma sahibi Levent TURPOĞLU’nun bilgi ve tecrübesiyle harmanlanması ve ayrıca kendi bilgi birikimleri ve tecrübeleri sayesinde yapılan tasarımlar, yeni buluş adı altındaki icatlar ve faydalı model çalışmaları, mevcut üretimi ile ilgili düzenli olarak yapmış oldukları AR-GE çalışmaları FRUMAK markasını her geçen gün daha iyi bir noktaya gelmesine sebep olmaktadır.
İmalat Departmanı kendi bünyesinde Kaynaklı İmalat, Talaşlı İmalat, Tesfiye İmalatı, Montaj İmalatı ve Elektrik & Elektronik olmak üzere 5 ana kola ayrılmaktadır ve her bir kolda Usta-Kalfa-Çırak mevcut ve düzenli olarak yetişmektedir.
Teknik Servis Departmanı, kendi ülkesi ve tüm kıtalarda yer alan ülkelere Montaj, Devreye Alma, Hat Eğitimi ve Teknik Servis hizmeti vermektedir. Makine ve hatlarına Garanti temini veren FRUMAK, Teknik Servis ekibini bu ışık doğrultusunda yönlendirerek, müşterilerinin her zaman yanında ve arkasındadır.
Satış Departmanı’ndaki personellerine her türlü bilgisayar eğitimi, program eğitimi, dil eğitimi konusunda teşvik ve yardımda bulunurken, personellerin kendi bilgi birikimi ve tecrübelerini kullanma imkânı sağlayıp, çalışırken öğrenme, öğrenirken uygulama imkânı tanımaktadır. Satış Departmanı’na bağlı Fuar Organizasyonları konusunda büyük bir özveriyle kendi pazarı ve potansiyel pazarlarda gerçekleşen fuarlara istikrarlı bir şekilde katılım sağlayan FRUMAK, kendi ülkesindeki firmasında müşterilerini konforlu bir şekilde ağırlamanın yanı sıra standında da ev sahipliği yapmaktadır. Satış Departmanı, Fuar Organizasyonlarının yanı sıra PR ve Reklam direktörlüğünü de üstlenmektedir. Katalog, Web Sitesi, Tanıtım Videoları, Afiş, Fuar Stant Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi vb. tüm reklam süreçlerini layığıyla yerine getirip, müşterilerinin aklında soru işareti kalmayacak şekilde akıcı ve açıklayıcı bir iletişim ağını yönetmektedir.
Mali İşler Departmanı’nı, Muhasebe, Finans, Satın Alma ve İnsan Kaynakları olmak üzere 3 kolda toplayan FRUMAK, personellerini büyük bir güven ve sadakatle bağlıdır.
Yönetim Kurulu’nda yer alan müdürlerin, Şirket İçi ve Şirket Dışı düzeni, Müşteriye karşı profil ve tedarikçilerine karşı tutumunu her zaman verimli bir şekilde yönetip, düzenli bir sistem ışığında kendini her geçen gün geliştirmektedir.
FRUMAK, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen personellerinin her türlü konforunu sağlayan Hizmet Departmanı personelleri olan Servis Elemanı, Temizlik Elemanı, Şoför, Güvenlik gibi emekçi dostlarının her zaman yanında ve arkasında olup, ailenin hiçbir ferdinden ayırmayan bir anlayışa sahipken, onlara her türlü teşvik ve imkânı tanımaktadır.
Kısacası, tam anlamıyla her bir personeliyle aile olabilmeyi başarmış olan FRUMAK, Kurumsal sistemin yanında geliştirmiş olduğu Aile olmak anlayışını her geçen gün kendi içinde daha verimli bir şekilde hissedip, her geçen gün daha da geliştirmeyi hedeflemektedir. FRUMAK, müşterileri, tedarikçileri ve personellerine her zaman değer veren bir yolda ilerlemiş ve ilerlemeye devam edecektir.
FRUMAK, hayvan dostu olarak pek çok kendi sektörü ve farklı sektörlerdeki firmaları bu hususta Hayvanlara Yardım konusunda teşvik etmekte ve kazancı üzerinden ayırdığı belirli bir bütçeyi bu hususta bağışlamaktadır. Bunun yanı sıra merkez binasında beslemiş olduğu çeşitli ırklardaki köpekler, firma çevresindeki sokak köpekleri ve ofiste beslediği kedileriyle ziyaretçilerinin sempatisini kazanmaktadır.

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr