Image

.

 


 

MyFRUMAK  

 


 

TALEPLER  

Image

MAKİNE VE HAT ÜRETİMİ

Markamız, 3.450 M2’lik fabrikasında, satışını yaptığı makinelerin üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirirken, belirli bir gıda ürünü üretmek üzere makinelerin birleşiminden oluşan makine parkurunun üretim hatları ile ilgili de profesyonelliğini göstermekte ve üretilen makinelerin deneme üretimlerini kendi bünyesinde test etmektedir.

Image

Image

REÇETE DANIŞMANLIĞI

Markamız, müşterilerinin talebi üzerine mevcut bir ürün, sıfırdan üretilecek bir ürün ve özel spesiyal ürünler ile ilgili müşterilerine yön göstermektedir. Markamızın gıda üretimi temelli bir firma olmasının yanı sıra, bünyesindeki mühendislerinin engin bilgileri ve sektörden edindiği tecrübe ışığında, reçete hazırlama ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Image

BAKIM ONARIM

Müşterilerimiz, tarafımızdan hizmetini aldığı üretim hattı veya herhangi bir makine konusunda yaşadığı bir aksaklıkta kolaylıkla Teknik Servis ekibimizle iletişime geçebilir ve oluşturulan planlama ışığında problem çözümü üretilir.
Teknik Servis ekibimiz, probleme göre uzaktan bağlantı veya bizzat üretim fabrikasına giderek çözüm bulur.
Müşterilerimiz, garanti kapsamına giren ürünler ile ilgili çekinmeden ekibimizle iletişime geçebilirken, garanti kapsamında olmayan veya garanti süresi biten makineleri ile ilgili de tarafımızdan desteklerini görebilmektedirler.

Image

AR-GE ÇALIŞMALARI

Markamız, kendi sektöründe ve gıda sektöründeki pek çok firmaya kendini kanıtlamış köklü bir firmadır. Kendini kanıtlamış olmasının en büyük sebebi geçmişten günümüze yapmış olduğu çalışmalar ve kurduğu tesislerden gelmektedir. Öğrenmenin, yenilenmenin, gelişmenin hiçbir zaman sonu olmadığının bilincinde olan markamız, kendini ve ürünlerini daha fazla geliştirebilmek adına her sene AR-GE çalışmaları düzenleyerek, mevcut makinelerini teknik ve tasarım olarak geliştirmeyi kendine görev edinmiştir. Her geçen sene teknolojinin ilerlediği çağa ayak uydurmak, yeni yöntemler keşfetmek, denemek ve uygulamak, markamızın en büyük gururudur. 

Image

ANAHTAR TESLİM FABRİKA KURULUMU

Markamız, müşterilerimiz tarafından temin edilen üretim hatlarının müşteri fabrikasında yapılacak kurulumunu kendi gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin fabrikalarını yerinde ziyaret veya uzaktan bağlantı ile keşif yapıp, fabrika ölçüleri ve verileri üzerinden yapmış olduğu fizibilite çalışmaları sonucu müşterinin özel talep ve ihtiyaçlarına yönelik kişiye özel hat planlamaları oluşturarak, ürettiği hatları müşteri fabrikasında kurmak, tesisat konusunda danışmanlık vermek ve uygulamak, kurulan hat üzerinde deneme üretimleri yaparak personellere eğitim vermektedir. 

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr