Image

.

 


 

MyFRUMAK  

 


 

TALEPLER  

Firmamız, 1985 yılında girmiş olduğu ve süt ve süt ürünleri ticaretinde, çiftçilik ve şarkütericilik konusunda satış ve pazarlama tecrübesi edinip 9 senelik süre zarfındaki bu yolda yeni çalışmalar yapmıştır. 1994 yılında reçel üretimi yapan Sultan Bacı markasını satın almasıyla birlikte süt ve süt ürünleri ticaretinden reçel üretimine geçiş yapmıştır.

 

1994 senesinde Sultan Bacı markasını satın aldıktan sonra reçel imalatı ve satış işine girmiş olan firmamız, bu marka ile Türkiye pazarının %4’üne sahip olmuştur. 10 yıllık reçel üretimi serüveninde, aynı markanın çatısı altında krem çikolata işi de yapmıştır. İç Pazar satışlarının yanı sıra çeşitli ülkelere ihracat yapmıştır. Reçel üretimi esnasında kendi gıda makinalarını tasarlamaya başlayıp, bu yolda yeni tecrübeler edinmiştir. 2004 yılında markayı, Türkiye’nin bugünkü en büyük reçel üretim firmalarından bir tanesine satışını gerçekleştirip, uzmanlık alanını gıda ve makine danışmanlığına çevirmiştir.

 

2004 yılında Sultan Bacı markasını sattıktan sonra münferit olarak Türkiye’nin önemli gıda firmalarına gıda ve makine danışmanlığı yapmıştır.

Sahip olduğu tecrübesiyle, gıda firmalarına gıda ve makine danışmanlığı yaptığı senelerde tecrübelerine tecrübe katmış olup, bu ışık doğrultusunda, 2007 yılında FRUMAK markasını hayata geçirmiştir.

 

FRUMAK, 2007 yılından beri pek çok gıda alanında üretim ve dolum hattı yapan sayılı firmalardan bir tanesi olmuştur. Özellikle, üretimden gelme tecrübesini kullanarak, özellikle Reçel & Marmelat Üretim Hatları ve Vakum Kazanları konusunda piyasa lideri olmuştur.

İç ve dış pazarda sahip olduğu müşterilerine Üretim ve Dolum Hattı imalatının yanı sıra anahtar teslim fabrika kurulumu, reçete, marka ve piyasa danışmanlığı vererek adından söz ettirmeyi her zaman başarmıştır.

 

Firmamız Türkiye pazarına hitap etmenin yanı sıra, ihracat konusunda da başarılı bir firmadır. Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Avrupa bölgelerinde pek çok müşteriye sahip olup, bu bölgelerde anahtar teslim üretim hatları kurarak ihracat oranını her sene arttırmayı başarmıştır.

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr