Image

.

 


 

MyFRUMAK  

 


 

TALEPLER  

Müşterileriyle sürdürülebilir iletişim ve hizmet anlayışını devam ettirirken, Ar-Ge çalışmaları ile faydalı model ve kendi buluşlarıyla tüm dünyada adından söz ettirmek.

Firma kuruluşundan bu yana, fonksiyonelliği savunurken estetikten ödün vermeyen misyonumuzun en büyük değeri olan mühendislerimiz ve imalat personellerimizin emeği ile Frumak patenti altında Ar-Ge çalışmaları, fonksiyonel icatlar ve faydalı model çalışmaları ile kendi ülkesinde ve tüm dünya ülkelerinde tüm danışanlar için çalışmalar yapmak en büyük vizyonumuzdur. Bu süreç ışığında kendi bilgi birikimine ve firmasına katkı sağlamak en büyük hedef olmuştur.

Frumak, mevcut müşterileriyle sürdürülebilir iletişim ve hizmet anlayışını devam ettirirken, potansiyel müşterileriyle de bu iletişim ve hizmet anlayışını yakalamaya özen göstermektedir.

Makine konusunda piyasa devi olan ülkeler ile yarışan ve işçiliğiyle her yerde adından söz ettiren markamızın en büyük hedeflerinden biri, ülkesini tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek ve bu yolda gerek çözüm ortakları ile gerek ülkesindeki rakip firmalar ile el ele yürümektir.

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr