Image

.

 


 

MyFRUMAK  

 


 

TALEPLER  

Fonksiyonellik ve estetik algısını ön planda tutarak, adından söz ettiren işçiliği ile mevcut ve potansiyel müşterileriyle sürdürülebilir iletişim ve hizmet anlayışına sahip olmak.

Firmamız, 1990 senesinden beri, reçel üretimi başta olmak üzere, benzer prosesler ile ilgili çeşitli gıda sektöründe ve üretimlerinden edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında, 2007 yılından itibaren anahtar teslimi Meyve-Sebze İşleme, Gıda Üretim ve Dolum Hatları ile ilgili gıda tesisleri kurmaktadır.

Komple hat kurulumunun yanı sıra münferit makine üretimi konusunda da hizmet veren firmamız, standartların dışına çıkarak üretime, fabrika ölçülerine ve taleplere özel tasarımlar yaparak, en iyi hizmet anlayışının arkasındadır. Değerli çalışanlarımızın el işçiliği ve zanaatinin makinelere yansıdığı; AR-GE mühendislerimiz ve tasarımcılarımızın bilgi ve tecrübesi ışığında estetik ve fonksiyonel tasarımlar, Faydalı Model çalışmaları ve yeni icatlarla yeniliklere açık ve sektörü güncel olarak takip eden bir kurum anlayışına sahibiz.

Balkan ülkeleri ve Arap ülkeleri başta olmak üzere, Afrika, Asya, Avrupa, Türk Ülkeleri gibi pek çok ülkede anahtar teslim tesis kurulumu yapmış, yurt içindeki pek çok piyasa devi gıda firmalarına danışmanlık yapmış; memnuniyet sonucu müşterileriyle bağ kurmuş bir firmayız.

Hizmetlerimiz arasında Proje Danışmanlığı, Anahtar Teslim Tesis Kurulumu, Montaj-Devreye Alma ve Hat Eğitimi, Deneme Üretimi, Satış Sonrası Destek, Ürün Geliştirme ve Reçete Hazırlama yer almaktadır.

Üretim programımız haricinde kalan ekipmanları, sistem çözüm ortaklığı bazında çalıştığımız yurt içi ve yurt dışı firmalar üzerinden temin edebilmekteyiz.

Bu alanda gerekecek acil teknik servis, kalite anlayışımız dahilinde en doğal hizmetimizdir.

Image

Image

Image

Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cad. 69. Sok.
No:18/20 Ataşehir - İstanbul TÜRKİYE

  • +90 216 526 26 51
  • +90 216 526 26 53

info@frumak.com.tr